Nasi terapeuci

Izabela Owczarek

Magister kierunku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Instruktor Rekreacji Ruchowej i Sportu, wieloletni instruktor zajęć “Zdrowy kręgosłup”. Zajmuje się fizjoterapią z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, pooperacyjnej, pourazowej a także bólami przeciążeniowymi. Certyfikowany terapeuta manualny wg koncepcji Maitland. W swojej pracy przykłada dużą uwagę do edukacji, ćwiczeń i czynnego udziału pacjenta w procesie rehabilitacji. Uczestniczy w licznych kursach, dzięki temu łączy wiele metod leczenia, propagatorka zdrowego stylu życia.

506 054 768

Mateusz Wroński

Magister fizjoterapii, certyfikowany terapeuta manualny koncepcji Maitland®. Absolwent Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale wojskowo-lekarskim. Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej zarówno prewencyjnej jak i pooperacyjnej. W swojej pracy skupia się na leczeniu schorzeń kręgosłupa (zwyrodnienie, dyskopatia, rwa kulszowa/barkowa) oraz stawów obwodowych (zwyrodnienia, przeciążenia, stany po operacjach) wykorzystując przy tym terapię manualną oraz nowoczesne techniki mięśniowo powięziowe. Prywatnie miłośnik siatkówki oraz karaibskiej muzyki.

Mateusz Wroński – ZnanyLekarz.pl

796 910 325

Karolina Demczuk

Magister fizjoterapii GUMed I wychowania fizycznego AWFiS. Zależy jej przede wszystkim, żeby kobiety były świadome swojego ciała i jego możliwości. Znały zasady profilaktyki i wiedziały w jakich dolegliwościach można szukać wsparcia. Zajmuje się między innymi terapią zaburzeń dna miednicy (np. nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, zaburzenia współżycia jak dyspaurenia, pochwica czy anorgazmia), pracuje z kobietami w ciąży i przygotowuje je do porodów, a potem pomaga im po porodzie (np. DRA, praca z blizną po CC lub nacięciu/pęknięciu krocza).

Zapraszamy do kontaktu z Karoliną oraz na jej stronę w celu uzyskania więcej informacji –  www.rehabiliter.pl

692 615 930

Serdecznie zapraszamy na pakiet 5 zajęć w grupach 2,3 osobowych z ćwiczeń obejmujących poprawę napięć mięśniowych, relaksujących i rozciągających ciało. Korzystamy z elementów  jogi, pilatesu, stretchingu. Uczymy prawidłowego napinania grup głębokich mięśni stabilizujących kręgosłup.

Zapraszamy na konsultację telefoniczną – 506 054 768